Amhen-for-gambia.jouwweb.nl
Welkom » Sponsors en Donateurs

Sponsoren en Donateurs

 

Onze donateurs en sponsoren zijn wij natuurlijk zeer dankbaar.  Helaas is het ondoenlijk om alle particuliere sponsoren van goederen te vermelden. Op deze pagina willen wij echter wel graag van de financiële donateurs en de zakelijke donateurs hun naam vermelden. Mocht iemand of een organisatie hier bezwaar tegen hebben, dan horen we dat graag.

 

Particuliere Donaties en Sponsoring tot op heden:

 Fam.Kraaijenvanger - Zwolle / Fam. van Dijk - De Knipe / Fam. Kraaijenvanger - Neede Fam. Breukelman - Zwolle / Fam van der Ven - Alblasserdam / Fam Schmidt - Zwolle / Klara van Dijk - De Knipe /Anouk de Vries - Zwolle / Familie Reurink - Markelo / Mieke van der Ven - Krimpen / Fam de Korte - Roosendaal / Michel van Miert - Tilburg / Familie Stuy - Haaksbergen / Laurent Bruning - Eindhoven / Menke van Weerden - Sappemeer / Fam Hulsegge - Bathmen / Wilco & Jennifer de Beus - Neede / Fam Helbers- Zwolle / Fam Peters - Nijmegen / Fam Heezen - Westendorp / Fam Knoops/Lantinga - Zwolle / fam Putters - Kerkrade / Fam Korterik - Zwolle / Saskia v Brouwershaven - Zwolle / Amy Groothand- Zwolle / Rebbecca Nijhof - Zwolle / Fam Vos - Zwolle / Fam Peters- Geldrop / Eelco Eschbach-Tremelo (B) / Fam Wenting - Hengelo / Familie van de Reep - Moordrecht / Fam Vaessen - Linne / Fam Antic - Swalmen / Fam Buskens - Horst / Marieke Woltering - Groenlo / Fam Mensink- Kampen /  Marja Verrijk - Heerenveen / Ina Voorwinden - Moerkappelle / 

 Esteraida Dekker- Leeuwarden /Jane Neirinckx -  Den Haag / Familie Vijfvinkel- Dinteloord / Helma Merison- Hoog Geldrop / Marjolein Houkes - Rotterdam / Nathalie Wolff - Zwolle /  Fam Veenbrink- Venray / Fam Stokman-de Vries - Alblasserdam / Fam D'Huvyetter - Oelegem (B) / StellaNysten - Hoboken (B) / Fam Grutter - Zwolle

 

Komt uw naam hier binnenkort ook bij te staan? 

 

************ 

 

Donaties van Bedrijfsmatige Sponsoren en Samenwerkingen:

 

Gambiaforyou  (www.gambiaforyou.com)

Notaris de Jong Zwolle  (info@notaris-dejong.nl)

Kole Kermse Broekland  (www.kolekermse.nl)

Mijn Tafel Zwolle   (zwolle.mijntafel.nl)

Ministerie van Defensie (https://www.defensie.nl/)

Kiki Training en Coaching (www.kiki-s.nl)

Amway   (https://www.amway.nl)

Kinderopvang Ukkepuk Zwolle   (kinderopvang-ukkepuk.jouwweb.nl)

C 1000 (https://www.jumbo.com)

Apotheek Pans Venlo  (https://apotheekpans.leef.nl)

House of Sale Venlo  (website onbekend)

Vista Print  (www.vistaprint.nl)

Gamma (www.gamma.com)

Gastouder De blokkenbeer   (www.deblokkenbeer.nl/de-gastouder.html)

Zaden voor voedsel  (www.zadenvoorvoedsel.be)

De Bunschoter   (www.debunschoter.nl)

Bennie helpt Gambia   (www.benniehelptgambia.nl)

Baby Hope   (www.stichtingbabyhope.org)

Gambia speelt mee  (www.gambiaspeeltmee.nl)

't Varsseltje  (www.varsseltje.nl/)

Kids Eiland   (www.kidseiland.nl)

Read to Grow    (www.readtogrow.eu/nl)

Kafkas International Eethuis Venlo   (www.kafkas.nl)     

Kinderopvang 't Kroontje  (http://www.kinderopvanghetkroontje.nl/

Waterstones Amsterdam  (www.waterstones.com)

PPZ Tuinplus uit Luinjebert (www.pieterpikzonen.nl)

Jansen Zaden uit Winterswijk (www.jansenzaden.nl)

Kinderopvang 't Speelhuisje uit Alblasserdam (http://www.hetspeelhuisje.nl/)

 Gastouderopvang SpelenbijMejannus uit Rotterdam

Gastouder Esther uit Moordrecht

Eenbesbasisschool 't Klokhuis uit Geldrop

OBS De Achtbaan uit Moordrecht

OBS De Peddepoel uit Wansum

BC "Het Ruggesteuntje" uit Venray

 

Alle sponsoren zowel groot als klein

We zijn heel erg blij dat jullie er zijn!!

Allemaal onze hartelijke dank oftewel in Mandinka :

(spreektaal van de kinderen die wij helpen) 

"Abaraka "